Pre stiahutie e-knihy potrebujeme Váš e-mail. Môžete sa nám aj predstaviť menom a priezviskom. Vyplnením formulára nižšie získate e-knihu "Prvý rok spoza plota. Čo všetko sa zmenilo".

Okrem tejto knihy môžete dostávať aj ďalšie e-knihy alebo nepravidelné novinky. Stačí svoj záujem vyjadriť nižšie. Ak si ďalšie novinky a e-knihy neprajete, tak jednoducho nič nezškrtnete, stiahnete si len túto jednu knihu a hotovo. Ak váhate, či sa chcete prihlásiť alebo nie, pozrite si archívne vydanie noviniek z augusta 2017. Ak sa vám páčia, radi vás uvítame medzi našimi pravidelnými odberateľmi. 

V novinkách získate nepravidelný súhrn článkov z blogu a e-knihy s receptami či tipmi v predstihu, predtým, než budú zverejnené. Napríklad recepty na domáce zaváranie bez umelých konzervantov. Občas v nich nájdete aj odporúčania a recenzie výrobkov, ktoré sme vyskúšali, občas vás budeme informovať o zaujímavých farmárskych a vinohradníckych akciách v rôznych regiónoch Slovenska.

 
* povinné polia

Informácie, ktoré uvediete na tomto formulári použijeme na zasielanie noviniek alebo e-bookov. Dajte nám prosím vedieť všetky spôsoby, akými by ste nás chceli počuť.

Email Marketing Powered by Mailchimp